Naprawa i serwis klimatyzacji w Raszynie koło Warszawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Alonzo_
    RS
    • 2009
    • 2460
    • Hyundai

    Naprawa i serwis klimatyzacji w Raszynie koło Warszawy

    Zamieszczone przez adiwaw
    mi się w mojej O1 też wygięło (zaparkowałem na leżącej oponie:|) wykęciłem i wyprostowałem kilka razy kopem i jest jak z fabryki wyszło.
    Mamy juz mechanika:P
  • Peterek
    Classic
    S_OCP Member
    • 2008
    • 38

    #2
    Naprawa i serwis klimatyzacji w Raszynie koło Warszawy

    Śmiało mogę polecić firmę AG-KLIMA zajmującą się instalacjami klimatyzacji, w Raszynie przy ul. Wiosennej 4.
    Prowadzi ją P. Robert Stypułkowski tel. 604-978-794. Pan Robert zaczynał od klimatyzacji samochodowych, później w ramach rozwoju zajął się przemysłowymi instalacjami klimatyzacji w budynkach. Na samochody przeznacza tylko wtorki i czwartki, ale naprawdę warto do Niego zajrzeć. Ja trafiłem tam ze swoją czeszką, gdy klima zupełnie przestała chłodzić (w poprzednich latach była obsługiwana na t.zw. kombajnach). Obserwując pracę P. Roberta miałem wrażenie, że już gdzieś widziałem taki sposób pracy i po chwili skojarzyłem :lol: tak samo pracuje DobryGrześWawa :!: .
    Ceny na części i robociznę też dużo lepsze niż w ASO i nie tylko.
    Piotr

    Kto pierwszy ten lepszy, ale...to druga myszka bierze serek.

    Komentarz

    • janek73
      Classic
      • 2010
      • 1

      #3
      klima w Raszynie

      hej!!
      Jak najbardzie chciabym polecić usugi Pana Stypulkowskiego który prowadzi serwis AG Klima na Wiosennej w Raszynie 4 ,ot co znalazl wyciek w 10 minut którego sewisy autoryzowane szukaly 18 misięcy!!
      Pozdrawiam
      szkodnik_SS60

      Komentarz

      Pracuję...